بین الملل 26 تیر 1401 - ۷:۵۴ ق٫ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

خبرنگار صهیونیست: برخلاف اظهارات ریاض، عادی‌سازی در جریان است

به گزارش شبکه خبری المیادین، خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی که به نظر می‌رسد برای پوشش سفر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و نشست جده به این شهر سفر کرده است با حضور در یک برنامه نسبت به اظهارات فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان واکنش نشان داد.

این خبرنگار صهیونیست گفت: علی‌رغم اظهارات وزیر خارجه عربستان، اما آنچه در جده رخ داد؛ گامی در جهت عادی سازی روابط بود و شکی در این مساله نیست.

وی خطاب به مجری برنامه تصریح کرد: به این نکته توجه کنید که ما درحال پخش زنده هستیم، شما با من صحبت می‌کنید و من به شما پاسخ می‌دهم و تمامی اینها پخش مستقیم می‌شود و این درحالی است که ما در جده عربستان هستیم.

خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد: اگر نشانه دیگری در رابطه با عادی سازی روابط می‌خواهید، باید بگوییم که این پخش در اینجا مجاز است.

این درحالی است که فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان در یک کنفرانس خبری در جده درباره اقدام اخیر کشورش مبنی بر گشایش حریم هوایی خود به روی تمامی شرکت‌های هواپیمایی از جمله شرکت‌هایی اسرائیلی گفت: این اقدام ربطی به روابط دیپلماتیک با اسرائیل ندارد.

وی افزود: این به هیچ وجه مقدمه‌ای برای مراحل بعدی نیست.

311311

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *