اجتماعی 24 آبان 1402 - ۹:۳۵ ق٫ظ زمان تقریبی مطالعه: 11 دقیقه
کپی شد!
0

دادستان شوش از زیر سازی خیابانهای مسکن مهر ۶ و ۷ هکتاری خبر داد

دادستان شوش از زیر سازی خیابانهای مسکن مهر ۶ و ۷ هکتاری خبر داد

جدول بندی و زیر سازی خیابان ۳۰ متری، توسط شهرداری شوش در حال انجام است و بعداز بارندگی ها،آسفالت خیابانهای ۶ و ۷ هکتاری انجام می شود

به گزارش خبرنگار خبر آنلاین ؛مسلم کرم الهی صبح امروز چهارشنبه ۲۴ آبان در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت ؛ در روز های گذشته بعد از مطالبات و شکایات شهروندان مناطق سایت مسکن مهر ۶ و ۷ هکتاری، بازدیدی از آن محل داشتیم و مقرر شد تا مسئولان امر در اسرع وقت نسبت به کمبود ها ورود کرده و به نحوه احسن پیگیر و انجام دهند.

وی ادامه داد؛ در آن بازدید مقرر شد شهرداری شوش و اداره مسکن و شهرسازی در مدت دو هفته از زمان بازدید، آسفالت و جدول بندی آن مناطق را انجام دهند.

کرم الهی افزود؛با توجه به اینکه آسفالت آن مناطق متوجه اداره مسکن است،در روزهای گذشته ریاست آن اداره تغییر یافت و به این دلیل زیر سازی خیابانها مسکن مهر ۶ و ۷ هکتاری با تأخیر پایان یافت که بعد از بارندگی ها آخر هفته آسفالت آن مناطق توسط مسکن و شهرسازی آغاز خواهد شد.

دادستان عمومی درپایان گفت: جدول بندی و زیر سازی خیابان ۳۰ متری حد فاصل ۶ هکتاری تا آپارتمانهای ( ویلا یاس و خود مالکین ) تو سط شهرداری در حال انجام است.

قابل ذکرمیباشد دراین بازدید جانشین دادستان، شهردار شوش، معاونین شهرداری شوش و رئیس اداره مسکن و شهرسازی دادستان را همراهی کردند.

خبرنگار؛ یوسف منصوری

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1837195

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *